Nizip şehirler arası evden eve  nakliye

Nizip Şehirler Arası Nakliyat

Nizip ile Türkiye'nin herhangi bir yeri arasında taşımacılık yaptıurmak isterseniz. Firmamız yılda 1000 e yakın yapılan taşıma ile ciddi anlamda bir tecrübeye sahiptir.Şehirler arası evden eve nakliyede Ücretsiz bir expertiz elemanı göndererek taşınacak olan tüm eşyalarınız yerinde incelenerek ve hangi illere gideceği ve eşyaların boyutları ve araçta nekadar yer alacağı incelenir. Nizip şehirler arası evden eve nakliye olarak müşterilerimize verdiğimiz eşyanın alınacağı tarih ve teslimat tarihlerinde en şeffaf bilgi vererek müşteriyi altatmaya yönelik davranışlardan kaçınmaktayız.

Nizip Şehirler Arası Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak olan evin maliyeti hesaplandığında eğer mutabakat sağlandı ise o takdirde nakliye sözleşmesi yapılır. Sözleşmemizde hangitarihler arasında nakliye yapılacağı müşterinin bilgileri alınır ve yetkili personelimiz tarafından nakliye sözleşmesine imzamız atılıp teslim edilir.


Nizipte günlük şehirler arası nakliyat


Nizipte en yopun şehirler arası evden eve taşımacılık firmamız ayrıca gaziantep,nizip, kilis, araban, yavuzeli,oğuzeli, gibi tüm ilçelerimizden kordineli olarak almış olduğu şehirler arası nakliye programlarıyla günlük araçlarımmızı çıkarmaktayız.