Nizip evden eve taşıma ücretleri ve fiyatları

Nizip ev taşıma ücretleri

Nizip evden ev etaşımacılık ücretleri taşınacak olan eşya ve gideceği illere göre değişmektedir Şehiriçi taşıma ve şehirler arası taşıma fiyat listesini sizlere sunalım.

Şehiriçi evden eve taşımacılık ücretlerimiz örneğin nizipte eviniz 2. kattan alınıp 7. kata gidecek eşyalarınız 2+1 daire şeklinde ve evdeki küçük eşyaları siz topladınız yanı kıyafetler ve kırılacakları kolilediniz. Bizi tüm beyaz eşyaların mobilyaların ve kaba eşyaların paketlemesini yaparak 2. kattan aracımıza yükleriz ve 7. kata asansör kurarak çıkarıp yerleştiririz hazır kullanılır bir şekilde size teslimini yaparız tüm bu işlem maliyeti size 850 TL maliyeti olur ancak net rakam görüşmeden sonra belirlenir. kat düşük olunca fiyatda düşebilir.

Nizip şehirler arası taşımacılık ücretleri

Nizipte şehirler arası evden eve taşımacılık ücretleri elbette Taşınacak olan evin şehiriçi ve ya şehirler arası taşımacılık çeşitlerine göre değişmektedir.

Nizipten bir başka ile gideceksiniz ve fiyatları merak ediyorsunuz. Tam kesin olmamakla bir örnek verelim. Nizipten istanbula ev taşıma fiyatları 2+1 ler için ortalama 2250 ila 2750 arasında değişkenlik göstermekte 3+1 ler için ise 2750 ila 3500 arasında değişebilir ancak en det rakama yapacağımız ücretsiz exper sayesinde olmaktadır sizin 3+1 gördüğünüz eviniz bizim için 2+1 olarakda değerlendirilebilir. Eşyanın ebatları şehirler arası evden eve taşımada fiyatlarında önemli ölçüde fiytları değiştirmektedir.